SEO просування

Незалежно від того, чи займаєтеся ви розкручуванням сайту в  Україні або США,  процес просування в цілому не змінюється. Звичайно, як і в інших сферах, чітких обмежень немає і багато що залежить від специфіки. Але все ж існує близько десятка обов’язкових етапів робіт.

9 етапів SEO-просування сайту

1

Аналіз сайту, тематики і конкурентів

Коли SEO-спеціаліст отримує всі доступи до аналітики проекту і панелям вебмайстрів (Або додає туди сайт самостійно), він приступає до аналізу товарів і послуг проекту, а також дає загальну оцінку сайту, щоб розуміти, які роботи потрібно проводити в першу чергу.

2

Формування первинного ядра пошукових запитів

На новому етапі SEO-спеціаліст за допомогою Serpstat, Wordstat і інших інструментів збору пошукових запитів збирає, кластерізірует по групах, пробиває на частотність семантичне ядро.

3

Формування широкої структури сайту

Пошукові системи постійно вдосконалюють свої алгоритми і показують найбільш релевантні сторінки під запити користувачів. Якщо ви введете в пошуковику «ноутбуки з підсвічуванням клавіатури», побачите на перших місцях найбільш релевантні даними запитам сторінки.

4

Формування завдання на внутрішню оптимізацію

Спеціаліст виправляє помилки внутрішньої оптимізації сайту, працює з посадочними сторінками під групи запитів, видаляє дублі сторінок. Для цього проводиться технічний SEO-аудит сайту , на основі якого формується завдання на внутрішню оптимізацію.

5

Організація внутрішньої перелінковки

Важливо не просто створити посадкові сторінки, але і організувати внутрішню перелінковку так, щоб користувачі і пошуковий робот могли без проблем потрапити на інші сторінки. В іншому випадку вони можуть не з'явитися в індексі пошукових систем.

6

Оптимізація контенту

Оптимізатор вручну формує унікальні метатеги (Title, Description, Keywords) і заголовки H1 на основі «довгого хвоста» пошукових запитів для тих сторінок, де це необхідно. Також для просуваються сторінок сайту формуються тексти, що включають зібрані раніше ключові запити, природно, з урахуванням поточних вимог пошукових систем.

7

Поліпшення юзабіліті сайту

Адаптація сайту для мобільних пристроїв істотно підвищить видимість сайту в мобільній видачі, також виростуть конверсії з мобільних пристроїв. Спрощення навігації зменшує показник відмов. Грамотне оформлення сторінки «Про нас» підвищить довіру відвідувачів і пошукових систем.

8

Зовнішня оптимізація сайту

Так в ряді тематик з низькою конкуренцією можна обійтися і без нарощування зовнішньої посилальної маси, але в основному зовнішня оптимізація необхідна. Чим більше якісних тематичних майданчиків посилаються на вас, тим авторитетніше ви стаєте в очах пошукових систем.

9

Робота з краулінговим бюджетом

Часто власники сайтів, прочитавши 1-2 статті по розкрутці сайтів за допомогою оптимізації фільтрів і тегів, створюють сотні сторінок непотрібних фільтрів, під які немає запитів або їх дуже мало. Більш того, не закривають для робота сторінки перетинів двох фільтрів з одного блоку (наприклад, два бренди), перетину чотирьох і більше фільтрів.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Аналітика

Аналітика

Складання плану

Складання плану

Затвердження

Затвердження

Ведення кампаній

Ведення кампаній

Надання звіту

Надання звіту

Економте рекламний бюджет

Економте рекламний бюджет

Залучайте тільки тих, хто, які з великою ймовірністю зроблять покупку. Чим менше нецільової аудиторії, тим ефективніше витрачається рекламний бюджет.

Економте час

Економте час

Забудьте про довгі аудити, технічні завдання та узгодження. Просто заповніть бриф і отримаєте медіаплан, а потім оплатіть рахунок і готуйтеся приймати заявки від нових клієнтів. Сервіс працює навіть без вашої участі.

Розширюйте бізнес

Розширюйте бізнес

Тестуйте нові рекламні канали і формати, залучайте нових клієнтів. Безпомилково визначайте потенційних покупців і збільшуйте продажі.

Просування в Інтернеті

Просування в Інтернеті

Ми розмістимо Вашу рекламу з максимальною ефективністю на кращих майданчиках інтернету. Робота з Вашим проектом включає в себе комплексну веб-аналітику: збір і моніторинг статистики відвідувань, постійний аудит та аналіз даних для підвищення конверсії.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути