Розробка CRM для бізнесу

Впровадження CRM-систем корисно для представників середнього та великого бізнесу, у яких кількість нових клієнтів, або замовлень в середньому перевищує більше 50 шт. на добу.

Пропонуємо наступні типи послуг:

Розробка

Розробка CRM

CRM-система (Customer Relationship Management) - програмно-апаратний комплекс для організації та автоматизації взаємодії компанії з клієнтами, збір і аналіз даних, а також систематизації складних бізнес-процесів.

Розробка

Розробка CMS (ЦМС)

У компанії WEBTOP пропонується персональна розробка CMS - системи управління вмістом сайту. Корпоративні ресурси стають більш складними: вони включають в себе каталоги, системи пошуку, галереї, розсилки, голосування та інші функції. CMS потрібна для зручної роботи з можливостями веб-ресурсу і швидкого внесення змін.

Розробка

Розробка плагінів wordpress

Важко уявити роботу сучасного сайту без плагінів і віджетів. Кешування, що значно прискорює сайт, SEO-оптимізації, без якої неможливо було б знайти свій сайт серед тисяч інших, різні галереї та інші “фішки”, що покращують роботу сайту та взаємодію з відвідувачами

Розробка

Написання скриптів

Розробка і написання скриптів на PHP, JavaScript, безліч завдань і важливість кожної ставлять високі вимоги до створення скриптів під замовлення і їх впровадження. Якість написання скриптів залежить від рівня кваліфікації розробників і ефективного використання технологій. Ми пропонуємо швидке і професійне програмування і комплексний підхід до виконання будь-якого завдання.

Розробка

Розробка тем wordpress

Тема WordPress – це набір css, js, php файлів, які в зв’язці з WordPress і плагінами виводять інформацію з бази даних на екран в красивому і зручному вигляді (дизайні). Ну або в негарному і незручному, тут дивлячись яку тему вибрати … В інших двіжка тему ще називають “шаблоном”, але в WordPress прийнято говорити саме тема – theme, а не шаблон – template. Хоча і те й інше по суті одне і теж …

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого сайту-візитки, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Адаптивна верстка

Адаптивна верстка

Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбука, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.

Зручна система управління

Зручна система управління

Для того, щоб ви моги швидко і зручно поміняти ціни, додати нову сторінку і т.д. ми підключаємо CMS WordPress.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути